Dostępność produktów w sklepie

Nasze produkty oferowane w sklepie różnią się dostępnością czasową. Jedne z nich jesteśmy w stanie dostarczyć szybciej, na inne trzeba będzie trochę poczekać. Poniżej znajduje się prosta tabelka wyjaśniająca zależności pomiędzy rodzajem zamówionego produktu a czasem jego dostarczenia. Wybierz swoją ulubioną metodę płatności i sam oceń, czy chcesz czekać krótko czy może jesteś w stanie poczekać nieco dłużej.

 1. Produkt jest w magazynie.
  Produkt taki dostępny jest w magazynie i może zostać przygotowany do wysyłki w ciągu 24 h po jej złożeniu. Taka paczka dociera zazwyczaj na następny dzień po wysłaniu. Także całkowity czas od zamówienia do odebrania przesyłki wynosi około dwóch dni roboczych.
 2. Produktu nie ma w magazynie, ale za to jest w hurtowni.
  Taki produkt po zamówieniu i opłaceniu przesyłki jest ściągany z hurtowni. Proces pobierania towaru z hurtowni trwa trzy dni robocze. Następnie sklep ma dzień roboczy na spakowanie i wysłanie przesyłki.
 3. Produktu nie ma w magazynie, w hurtowni też go nie ma ale za to jest za granicą.
  W takim przypadku przesyłka będzie dostarczona dość wolno. Będziemy musieli zamówić zagraniczny towar i czekać na to, aż zostanie dostarczony do Polski. Wysyłka zza granicy do Polski trwa dość długo. W Unii Europejskiej jest nieco szybciej. Taka przesyłka idzie do nas 1-2 tygodnie. Jeśli natomiast zamówią państwo bardzo egzotyczny produkt, trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Paczka ze stanów idzie minimum 2 tygodnie do miesiąca.
  Dostępne są dwie drogi dostarczenia paczki między kontynentami. Pierwsza, tańsza opcja to wysyłka statkiem. Ta opcja jest bardzo wolna. Statek zapełnia się kontenerami z przesyłkami. Wypływa on dopiero wtedy, gdy cały okręt zapełni się. Może to trwać nawet miesiącami, dlatego nie jest to najczęściej wybierana opcja.
  Szybszym, lecz nieco kosztowniejszym rozwiązaniem jest wybór przesłania paczki samolotem cargo. Ta opcja jest dziesiątki razy szybsza. Samoloty cargo latają codziennie. W praktyce wystarczy poczekać kilka dni aż miejsce w samolocie zwolni się i będzie mógł on przyjąć naszą paczkę. Ten sposób dostarczenia, nawet przez ocean trwa maksymalnie 2 tygodnie, choć zazwyczaj jest to tydzień.
 4. Zamówienia indywidualne
  Realizujemy zamówienia indywidualne. Jeśli znajdziesz jakiś produkt w zagranicznym sklepie i chcesz sprowadzić go sobie do Polski, możemy to zaaranżować. Na życzenie naszego klienta skontaktujemy się z zagranicznym sklepem, złożymy zamówienie, odbierzemy je, przepakujemy oraz wyślemy do klienta.
 5. Szycie na miarę
  Jeśli szukasz unikalnego gotyckiego produktu, możemy taki dla ciebie uszyć. Musisz tylko dokładnie opisać nam w formularzu kontaktowym to, co chcesz i jak ma to wyglądać. Nasza oferta szycia jest naprawdę szeroka. Możemy uszyć Ci prawie wszystko. Gotyckie suknie, garnitury, koszule, spodnie, nawet biustonosze.
  Najprościej będzie jak na początku napiszesz do nas i spytasz się czy będziemy w stanie uszyć to, czego potrzebujesz. Wycena każdego takiego zlecenia jest przeprowadzana indywidualnie. Cena produktu końcowego zależy od wielu czynników. Między innymi są to: koszt materiałów, trudność, długość pracy spędzonego nad szyciem, wielkość przesyłki. Zazwyczaj ceny takich produktów zaczynają się od 300 zł. Po zamówieniu jednorazowo większej ilości produktów na zamówienie, zaczynają działać różne profity.