Regulamin

Regulamin świadczenia usług sklepu internetowego.

  1. Informacje

Sklep nazywa się”Black Garden S.A.” Janusz Czesławowski z siedzibą w Radomiu, przy ulicy Mickiewicza 23/10 wpisany do ewidencji gospodarczej przez Prezydenta miasta Radom.

Zamawiajacy – osoba dokonująca zawarcia umowy na odległość. Konsument może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Sprzedający jest wówczas zobowiązany do przyjęcia towaru i zwrócenia pełnej kwoty. Zwrot kwoty nastąpi na podany przez zamawiającego rachunek bankowy, lub bezpośrednio do ręki zamawiającego.

W przypadku żądania zwrócenia produktu, zamawiający jest zobowiązany honorować zwrot. Warunki rozwiązania umów reguluje ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

2. Strona sklepu działa poprawnie na przeglądarkach Internet Explorer 10, Google Chrome, Firefox, Opera lub każdych innych. Konsument chcący korzystać ze sklepu musi posiadać komputer, mysz, monitor, klawiaturę oraz stałe połączenie z internetem szerokopasmowym. Niespełnienie powyższych warunków będzie skutkowało niemożnością uzyskania dostępu do sklepu.

3. Zakupy

Sklep nie przyjmuje zamówień. Sklep istnieje wyłącznie w wersji testowej aby sprawdzić działanie systemu. Żadne zamówienia nie będą honorowane.

4. Zamówienia składa się przez kliknięcie przycisku „zamawiam” umieszczonego na stronie przy produktach.

5. Odbiór zamówienia może zostać przeprowadzony osobiście

6. Zamówienie może zostać dostarczone osobiście przez właściciela sklepu na adres podany przy zamówieniu. Należy jednak wcześniej poinformować o tym fakcie w polu „uwagi” przy składaniu zamówienia.

7. Po złożeniu zamówienia na adres telefonu podany przy rejestracji nadejdzie wiadomość sms z potwierdzeniem. Potwierdzenie to ma charakter wyłącznie informacyjny.

8. Koszty związane z kontaktem telefonicznym opierają się o lokalne stawki wyznaczone przez operatora. Można je sprawdzić w każdej chwili na oficjalnej stronie operatora w cenniku.

9. Po odesłaniu produktu zamówionego w naszym sklepie, sprzedawca pokrywa wszelkie koszty związane z wysyłką.

10. Czas realizacji zamówienia wynosi:

  • w przypadku płatności czekiem – 3 dni robocze
  • w przypadku płatnością za pobraniem – 5 dni roboczych

11. Gdy zamówienie zostanie skompletowane, towar zostaje niezwłocznie wysyłany do kupującego.

12. Dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera poczty polskiej. Dostawa odbywa się wyłącznie do Azerbejdżanu.

13. Koszt dostawy wynosi, w zależności od wybranej opcji:

  • 10 zł – za małe paczki
  • 15 zł – duża paczka ponad 10 kg

14. Dane osobowe, które są zbierane przy zamówieniu i wysyłce, są gromadzone oraz przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zebrane dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia. Dane te w żadnym wypadku nie będą udzielane osobom trzecim, pod żadnym pozorem. Nasz klient na prawo do wglądu w swoje dane, które o nim posiadamy oraz do dowolnej ich modyfikacji oraz usunięcia ich z bazy danych.

15. Gwarancja. Towary objęte są dwuletnią gwarancją, zgodnie z obowiązującym polskim prawem. Do każdego towaru dołączana jest karta gwarancyjna, jednak gwarancja obowiązuje niezależnie od posiadania karty. W karcie gwarancyjnej znajdują się szczegółowe warunki dotyczące gwarancji. Uprawnienia wynikające z gwarancji nie wpływają w żaden sposób na odpowiedzialność Sprzedawcy z rękojmi.