Black Garden

Portal ogólnotematyczny

balony na roczek
Dzieci i Rodzina

Bezpieczna dekoracja sali urodzinowej

Urodziny dziecka to niewątpliwie okazja do świętowania. Ta jest tym większa, jeśli organizowana jest impreza z okazji pierwszego roku malucha. Podpowiadamy, jak udekorować salę, w której zgromadzą się zaproszeni goście. Pamiętajcie, że oczywiście ważna jest estetyka i atrakcyjność wszystkich dodatków, ale liczy się także bezpieczeństwo przebywania w imprezowym pomieszczeniu. Na urodzinach roczniaka solenizant zapewne nie będzie jedynym dzieckiem.

Doskonałym pomysłem na udekorowanie sali urodzinowej, w której świętować się będzie urodziny dziecka, jest przywieszenie rozmaitych balonów. Producenci tego rodzaju akcesoriów proponują nam dzisiaj naprawdę ogromny wybór. Balony na roczek możemy wybierać nie tylko ze względu na kolor, ale także wielkość czy ich kształt. Hitem nadal są balony z napisami albo te, które w środku zawierają mieniące się drobinki brokatu czy kolorowe piórka. Świetnie sprawdzają się też balony z helem, które wdzięcznie unoszą się do góry, tworząc niezwykłą dekorację sufitu. Co ciekawe, ego rodzaju dekorację możemy łatwo stworzyć samodzielnie – przecież każdy z nas potrafi nadmuchać balony.

Pamiętajmy również, że balony stają się idealnym gadżetem do prowadzenia różnego rodzaju zabaw podczas urodzinowej imprezy. Dzieciaki je uwielbiają, bo te są nie tylko kolorowe, ale i lekkie. Ile frajdy sprawia przecież taka uciekająca piłka. Animatorzy mogą też zorganizować mnóstwo konkursów z balonami albo tworzyć z nich różne zwierzątka, miecze czy kapelusze.

Warto wspomnieć też o aspekcie bezpieczeństwa. Nie ma możliwości, by lekki balon zagrażał zdrowiu dziecka. Nie zawiera przecież małych ani ostrych elementów, nie jest ciężki, nie może wyrządzić żadnej krzywdy ani nic zniszczyć. Co więcej, raz nadmuchane balony mogą pozostać jako element dekoracyjny spokojnie przez kilka kolejnych dni, nadal sprawiając frajdę małym pociechom. Ważne jest natomiast to, by wybierać balony renomowanych producentów, którzy gwarantują najlepszą jakość wyrobów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *