Black Garden

Portal ogólnotematyczny

endermologia warszawa
Zdrowie i Uroda

Endermologia – na czym polega i jakie daje efekty?

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy zdobywa w Polsce coraz większą popularność? Czym jest ten zabieg i na jakie efekty można liczyć po jego wykonaniu? Przedstawiamy szczegółowe informacje o masażu z podciśnieniem, który obecnie jest najczęściej zamawianą usługą w salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej.

Endermologia to masaż mechaniczny, którego celem jest przede wszystkim zwalczenie cellulitu. Aby skóra pozostała idealnie gładka i jędrna, należy wykonać serię takich zabiegów. Specjaliści zalecają, by zrealizować przynajmniej 10 masaży, a o odstępach czasowych ich wykonywania powinien decydować specjalista. Z reguły masaże z podciśnieniem wykonuje się co kilka dni i wtedy można liczyć na spektakularne efekty, jakie daje Endermologia. Warszawa wprost oszalała na punkcie wyszczuplania sylwetki i dążenia do idealnie gładkiej skóry, pozbawionej zbędnych niedoskonałości. Cellulit z całą pewnością jest dysfunkcją, która szpeci. Dlatego do najlepszych salonów już ustawiają się długie kolejki.

Zwalczanie tzw. pomarańczowej skórki i osiągnięcie idealnie napiętej skóry są teraz możliwe właśnie poprzez masaże z podciśnieniem. Te nie są bolesne, nie wywołują żadnych skutków ubocznych, każdy zabieg trwa mniej więcej 40 minut.
Osoba, która korzysta z endermologii, zakłada na ciało specjalny kombinezon, a masaż wykonywany jest specjalną głowicą. To ona zasysa powietrze, przez co pobudzany jest metabolizm tkanki tłuszczowej, która szybciej zostaje rozbijana na drobne cząsteczki i wydalana z organizmu.

Efekty takiego masażu są naprawdę spektakularne – odchudzają, wyszczuplają newralgiczne partie ciała i modelują sylwetkę. Do tego niszczą cellulit i hamują jego powstawanie. Jeśli i Ty zdecydowałaś się na taką formę zadbania o własne ciało, wybieraj sprawdzone, renomowane salony, w których endermologia realizowana jest przez specjalistów i przy zastosowaniu najlepszej jakości urządzeń masujących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *