Black Garden

Portal ogólnotematyczny

co to sa feromony
Zdrowie i Uroda

Jak urozmaicić sferę intymną związku za pomocą feromonów

Szukasz sposobu, aby skutecznie i kreatywnie wzbogacić życie intymne w swoim związku? Możliwości jest naprawdę wiele! Wszystko zależy od twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań. Jednym z najlepszych sposobów na „rozpalenie” partnera lub partnerki jest zastosowanie feromonów.

 

Co to są feromony?

Feromony to naturalne związki chemiczne, które wytwarzane są przez gruczoły potowe i łojowe. Odpowiadają za wywołanie w organizmie partnera określonych zachowań, które związane są przede wszystkim ze sferą erotyczną. Ilość wydzielanych feromonów jest uzależniona od szeregu czynników i nie da się ich w żaden sposób stymulować. Syntetyczne feromony mają zatem za zadanie spotęgować to, co osiągamy za pomocą naszych naturalnych substancji. Nazywane są również afrodyzjakami, ponieważ działają na partnera pobudzająco i podniecająco.

 

Jak działają feromony?

Feromony są odbierane przez nasz węch, a następnie trafiają do mózgu, a konkretnie podwzgórza. Każdy człowiek produkuje te tajemnicze związki chemiczne, których dokładny skład nie jest jeszcze znany. Działanie feromonów zostało jednak potwierdzone naukowo, a szereg badań dowodzi o ich skuteczności w stosunku do płci przeciwnej. Feromony kobiece sprawiają, że kobieta staje się w oczach mężczyzn bardziej atrakcyjna i ciekawa. Męskie afrodyzjaki to z kolei sposób na wzbudzenie wśród pań większego zainteresowania.

 

Jak wykorzystać afrodyzjaki w sferze erotycznej?

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz wykorzystać feromony, aby urozmaicić życie erotyczne w swoim związku? To proste! Zainwestuj we flakonik dobrego afrodyzjaku lub specjalne perfumy zawierające tego typu substancje. Używaj ich regularnie, najlepiej co 4-6 godzin. Z czasem twoja druga połówka zacznie patrzeć na ciebie bardziej przychylnie, co oczywiście przełoży się na wasze życie łóżkowe. Bardzo prawdopodobne, że już od pierwszego użycia pojawią się konkretne efekty. Pamiętaj, aby nie przesadzać z ilością aplikowanych feromonów, ponieważ to substancje bardzo silne. Jeśli twój organizm w sposób naturalny nie produkował dotychczas zbyt dużo tych związków, może okazać się, że ich nagły wzrost wywoła w partnerze lub partnerce uczucie dezorientacji.

 

Szeroka dostępność i stosunkowo niska cena feromonów sprawiły, że decyduje się po nie sięgnąć coraz większa liczba osób. Jeśli chcesz wzmocnić efekt, postaw na specjalne perfumy z feromonami, które poza zawartością tajemniczych substancji są również niezwykle ciekawe pod kątem zapachu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *