Black Garden

Portal ogólnotematyczny

dobry fryzjer
Zdrowie i Uroda

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów

Każda kobieta dba o wygląd swoich włosów. większość z nas regularnie odwiedza salon fryzjerski jednak wizyty w nim kończą się zazwyczaj na strzyżeniu modelowaniu bądź farbowania. W ostatnich latach to nie tylko te tradycyjne usługi fryzjerskie świadczone są w salonach. Warto zatem zaznajomić się z innymi zabiegami na włosy które możemy wykonać aby zrobić dla włosów coś dobrego. Ciągłe farbowanie bądź samo strzyżenie z pewnością w żaden sposób nie wpływa pozytywnie na strukturę włosa. Wręcz przeciwnie, częste farbowanie oraz rozjaśnianie powoduje że kondycja naszych włosów jest coraz gorsza. W takiej sytuacji warto zatem skorzystać także z innych zabiegów  jakie ma w ofercie nasz salon fryzjerski. Poznań  jest miastem w którym znajdziemy wiele miejsc godnych zaufania i będziemy mogli oddać swoje włosy w dobre ręce.

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów

Nawet jeżeli już zdecydujemy się na to, że chcemy pomóc swoim włosom i zadbać o nie także od wewnątrz, a przy tym zależy na na tym aby włosy w końcu były proste bez ciągłego ich modelowani i używania prostownicy, nie zawsze wiemy jaki zabieg będzie dla naszych włosów najlepszy. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z renomowanego salonu, gdzie dobry fryzjer dokładanie przeanalizuje kondycje włosów a następnie podpowie nam który zabieg będzie dla nich najbardziej odpowiedni.

Zabiegami które są do siebie bardzo podobne i przynoszą podobne efekty jest keratynowe prostowanie włosów oraz nanoplastia włosów, nam samym trudno zatem zdecydować się który z zabiegów powinniśmy wybrać. Po obu tych zabiegach nasze włosy są proste lśniące i sypkie, jednak w przypadku keratyny wyprostowane włosy to tylko skutek uboczny całego zabiegu. Głównym zadaniem keratynowego prostowania włosów jest dogłębna regeneracja włosa od wewnątrz i jego dogłębne odżywienie. W przypadku nanoplastyki jest to zabieg który wpływa na strukturę włosa w taki sposób aby go wyprostować.  Może być on stosowany również u kobiet w ciąży bądź karmiących piersią. W przypadku keratyny ze względu na silną substancję zabieg nie powinien być stosowany u tych kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *