Black Garden

Portal ogólnotematyczny

projektor interaktywny
Dzieci i Rodzina

Nauka dzieci w nowoczesnym wydaniu

Już dawno udowodniono, że to właśnie nauka poprzez zabawę przynosi najlepsze efekty. Wiedza zostaje najlepiej utrwalona, a przede wszystkim zrozumiana przez najmłodszych. Całe szczęście, że zarówno pedagodzy, jak i producenci akcesoriów dla uczniów mają tego świadomość i coraz częściej oferują najmłodszych rozwiązania, które uczą, ale bez nudy i teorii.

Świetnie sprawdza się nowoczesna technologia, którą młode pokolenie nie tylko przyjęło z dużą aprobatą, ale wydaje się konieczne, by właśnie takie innowacje stosować w ramach optymalnego przygotowania do samodzielności. Nie da się ukryć, że przecież elektronika oraz technika jest podstawą naszego życia, zarówno sfery zawodowej, ale także prywatnej.

Jedną z najlepszych propozycji, która zakłada nowoczesny sposób nauczania dzieci i to przy połączeniu go z rozrywką najlepszej jakości, jest projektor interaktywny. Taki Magiczny Dywan sprawdza się nie tylko na salach zabaw czy w centrach handlowych, ale również w placówkach przedszkolnych oraz szkołach. Projektor może służyć do zajęć grupowych oraz indywidualnych, a wyświetlane gry mogą być dopasowane do zainteresowań, wieku oraz rozwoju osób uczestniczących w takich zajęciach. Za pomocą dywanu, na którym wyświetlają się gry, udaje się nie tylko bawić, ale jednocześnie uczyć liczenia, czytania, a nawet przyswaja się słówka języków obcych. Gry wzmacniają też koncentrację uwagi i procesy pamięci. Uczą zdrowej rywalizacji oraz współpracy. Lekcja na Magicznym Dywanie jest o wiele ciekawsza, aniżeli spędzanie 45 minut w szkolnej ławce.

Mata do prac plastycznych do kreatywnej zabawy

Inny przykład naprawdę udanej propozycji dla dzieci to mata do prac plastycznych 3w1 marki Get Dirty. Wato na nią zerknąć, jeśli pracujemy z dziećmi – to idealny przykład, że można połączyć dobrą zabawę z nauką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *