Black Garden

Portal ogólnotematyczny

gry szkoleniowe Materiały dla trenerów
Biznes

Nauka i zabawa dla pracowników

Co ciekawe, nawet połowa polskich przedsiębiorstw inwestuje w swoich pracowników, organizując im dodatkowe szkolenia. Warto przy tym wiedzieć, że do firm, które właśnie w taki sposób inwestują w zatrudnioną kadrę, składanych jest nawet dwa razy więcej CV. Sami pracownicy doceniają tego rodzaju bonusy, bowiem jest to z jednej strony atrakcyjna rozrywka, z drugiej sposób na indywidualny rozwój.

Najlepiej połączyć naukę z zabawą, bo właśnie taka przynosi najlepsze efekty i nie chodzi tu jedynie o edukację dzieci. Ta zasada tak samo dobrze sprawdza się w przypadku dorosłych osób, które rozpoczęły już drogę po ścieżce zawodowej kariery. Właśnie dlatego bardzo często organizowane są gry szkoleniowe. Materiały dla trenerów są łatwo dostępne, więc takie wydarzenia są już praktycznie standardem.

Szkolenia organizowane właśnie w ten sposób pozwalają nie tylko zdobywać nową wiedzę oraz kompetencje. To też optymalny sposób na budowanie pozytywnych relacji pomiędzy całym zespołem danego działu. Trzeba również pamiętać, że takie wydarzenia stanowią chwilę relaksu i odprężenia dla zatrudnionej kadry, dzięki czemu ta staje się z kolei bardziej zaangażowana, lepiej zmotywowana, a finalnie bardziej efektywna.

Gry i zabawy nawet w strukturach zawodowych dają o wiele lepsze efekty aniżeli szkolenia twarde, podczas których prezentowana jest tylko teoria. Nie ma więc wątpliwości, że to na taki rodzaj inwestycji w każdego pracownika musi dzisiaj stawiać nowoczesna firma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *