Black Garden

Portal ogólnotematyczny

zabiegi na ciało
Zdrowie i Uroda

Walka z trądzikiem

Trądzik dokuczał praktycznie każdego w latach młodzieńczych niestety coraz częściej pojawia się on także u starszych osób. Trądzik to dość trudny zawodnik jednak walka z nim wcale nie musi być skazana na porażkę. Należy jednak odpowiednio dbać o swoją skórę prowadzić zdrowy tryb życia, a często również zmienić dietę.

Oczy wiście bardzo ważne jest odpowiednie  leczenie trądziku, poznań jest miastem w którym znajdziemy wiele miejsc gdzie będziemy mogli podjąć walkę z tym intruzem. Jednak zanim ją rozpoczniemy warto wiedzieć o tym,że cera trądzikowa jest naprawdę bardzo wymagająca, jednak odpowiednia jej pielęgnacja może przynieść za sobą zdumiewające efekty.  Trądzik czy też zaskórniki same nie znikną walka z nimi wymaga od nas czasu i cierpliwości jednak jest to możliwe. Powstawanie trądziku może mieć wiele przyczyn począwszy od złej pielęgnacji skóry, przez złą dietę, aż po stres czy nawet hormony czy nawet uwarunkowania genetyczne.

Jednym ze sposobów walki z trądzikiem są różnego rodzaju zabiegi na twarz, poznań oferuje nam wiele profesjonalnych gabinetów czy też klinik odnowy biologicznej, które mogą pomóc nam w walce z trądzikiem. Do takich zabiegów należą przede wszystkim mikrodermobrazja polegająca na mechanicznym ścieraniu zrogowaciałej tkanki oraz kriopeeling czyli zamrażanie chorej tkanki ciekłym azotem. Poza tymi zabiegami istnieją również zabiegi laserowe które należą do najbardziej skutecznych jeżeli chodzi o usuwanie pozostałości po trądziku czyli blizn bądź przebarwień skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *