Black Garden

Portal ogólnotematyczny

damski plecak miejski
Inne

Co znajduje się w damskiej torebce?

Zawartość damskiej torebki to wielka tajemnica. Znaleźć się w niej może dosłownie wszystko. Rzeczywiście do podstawowych akcesoriów zaliczają się dokumenty, portfel, klucze, smartfon i lusterko, ale myli się ten, kto uznaje, że to wszystko. Już wiecie, dlaczego kobiety wybierają najczęściej duże torby typu schopper bag. Są one dużych rozmiarów, dzięki czemu każda z pań może mieć przy sobie wszelkie niezbędne gadżety.

W torebce znaleźć się może dosłownie wszystko. Ubranie na zmianę, kosmetyki, ulubiona książka, prowiant, mokre chusteczki, parasolka albo też rzeczy, które wydają się zupełnie niepotrzebne do codziennego użytkowania. Nie będzie żadnym zdziwieniem, jeśli kobieta wyjmie z torebki śrubokręt, otwieracz do wina, słoik kiszonych ogórków, klipsy do wieszania ubrań czy płyn do mycia podłóg. W tym przypadku nic nie ma prawa nas zdziwić.

Panie są świetnymi organizatorkami, ale w przypadku damskiej torebki nic nie jest pewne. Wszystko może być im potrzebne. Co ciekawe, torebki małych rozmiarów panie coraz częściej zamieniają na damski plecak miejski. Po pierwsze dlatego, że taki gadżet jest ostatnim hitem mody, po drugie jest o wiele bardziej praktyczny i wygodny. Nadaje się nie tylko na cały dzień do pracy, ale też spacer po parku, a nawet weekendowy wypad za miasto. Warto wybierać ten z dużą ilością przegródek, co pozwoli na łatwą segregację wszelkich akcesoriów. Najlepiej, jeśli plecak będzie wodoodporny, bo właśnie taki ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi całą jego zawartość.

Okazuje się, że w garderobie każdej kobiety znajdują się przynajmniej trzy torebki: torba duża, która jest idealna na zakupy, tzw. listonoszka na spacer oraz elegancka kopertówka na wielkie wyjścia. To oczywiście absolutne minimum, bo przeważnie takiego wyposażenia jest o wiele więcej. Coraz częściej w szafach wiszą również plecaki, bo te są świetną, o wiele bardziej komfortową w użytkowaniu alternatywą dla nie zawsze wygodnych torebek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *