Black Garden

Portal ogólnotematyczny

fotobudka wynajem
Inne

Co nada imprezie wyjątkowości?

W dzisiejszych czasach imprezowanie staje coraz bardziej popularne. Urodzinowe lub imieninowe spotkanie z najbliższymi już nie zaczyna się i kończy przy stole, a coraz częściej zmierza w zupełnie innym kierunku – przy stole brak miejsc siedzących, a na nim stoją jedynie przekąski. Goście  bawią się na parkiecie, w ogrodzie, a gdy chcą porozmawiać, wybierają sofę lub miejsce poza głównym pomieszczeniem z muzyką. Często jednak solenizanci czy para młoda chcą, aby ich przyjęcie było niezapomniane i szukają dodatkowych atrakcji, jakie mogą zaserwować gościom. Co najlepiej zda egzamin?

Jednym z niestety już popularniejszych sposobów na urozmaicenie imprezy, jest tak zwany pokaz barmański, który łączy w sobie część artystyczną i użytkową. W przypadku takiego przedstawienia musimy jednak mieć pewność, że zatrudniony barman nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei. Dobrze zorganizowany i zróżnicowany układ z pewnością przypadnie do gustu każdej zaproszonej osobie. Cena takiej atrakcji zazwyczaj zawiera się w przedziale 1000 do 3000 złotych.

Aby nieco osłodzić gościom czas spędzony w naszym domu, warto zatroszczyć się o czekoladową fontannę. Są one już dość częstym elementem wesel i innych zorganizowanych przyjęć i zawsze zdają swój egzamin. Obok takiej fontanny zdecydowanie dobrym pomysłem będzie umieszczenie świeżo pokrojonych owoców i solidnej ilości wykałaczek. Koszt z jakim musimy się liczyć w tym przypadku to średnio 500 złotych.

Idąc w nieco innym kierunku, warto zaopatrzyć większe imprezy w niezastąpiony element, jakim jest fotobudka. Wynajem fotobudki kosztować nas będzie od 600 do około 1000zł w zależności od czasu, na jaki zechcemy z niej korzystać. Goście mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, zakładając przy tym dziesiątki zabawnych przebrań i dodatkowych elementów. Na weselu można także poprosić gości o wklejenie jednej sztuki takiego zdjęcia do pamiątkowej księgi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *