Black Garden

Portal ogólnotematyczny

randki w sieci
Inne

Jak poderwać dziewczynę przez internet?

Jak poderwać dziewczynę przez internet? Uwodzenie kobiet w internecie (facebook, czat, portale randkowe itp.) jest zarówno dużo łatwiejsze jak i dużo trudniejsze. Łatwiejsze z powodu szybkości nawiązywaniu kontaktów, dużo jednak trudniej przenieść taką relację ze świata wirtualnego do świata prawdziwego. Jak się również bardzo często okazuje nasze oczekiwania nie zawsze pokrywają się z tym co my mężczyźni widzimy na monitorach swoich komputerów.

 

Metoda ta polecana jest jednak na początku drogi uwodziciela, ponieważ w bardzo szybkim czasie nauczysz się podstawowych technik konwersacji i podrywu. Odradzamy ją jednak w późniejszym etapie ponieważ wcześniej czy później dojdzie do spotkania „na żywo” i będziesz musiał stawić czoła wysoce dynamicznej interakcji. Co więcej z doświadczenia wiemy, że na ten sam wynik poświęcisz więcej czasu niż mógłbyś go wykorzystać wychodząc po prostu z domu, ale skoro chcesz iść tą drogą to co więc robić?

 

Uwodzenie dziewczyn na portalach randkowych traktuj wyłącznie jako alternatywną formę treningu i uzupełnienie dotychczasowych metod z jakimi będziesz się stykał w życiu codziennym. Ograniczaj rozmowy na czatach i portalach randkowych do minimum. O długich i godzinnych konwersacjach przez GG zapomnij! Skup się jedynie na swoim profilu, życiu osobistym i daj się odnaleźć. Następnie zamień taką znajomość z wirtualnej na rzeczywistość.

 

Każdy rasowy uwodziciel wie, że aby odnieść sukces także w internecie, jego profil na portalach randkowych typu Badoo czy Tinder (także i facebookowy) musi się czymś wyróżniać. Kobiety bowiem szczególnie na portalach randkowych dostają setki wiadomości od kolesi, którzy jedyne co potrafią wydusić z siebie to: „Cześć. Jesteś piękna… Może się kiedyś umówimy? Dasz mi swój numer?” lub po prostu kopiują i hurtowo wysyłają do nich ten sam nudny tekst. Dodatkowo tekst ten najczęściej jest cytatem wiersza, a tego kobiety już nie mogą zdzierżyć.

 

Dopracuj więc swój profil. Zaprezentuj się z jak najlepszej strony. Zdjęcia, które opublikujesz mają pokazywać przede wszystkim to jakim jesteś człowiekiem a nie wielkość Twoich mięśni. Kobiety także patrzą na wygląd, jednak sposób w jaki to robią jest zupełnie inny od naszego. W chwili gdy to zrozumiesz staniesz się atrakcyjnym facetem także w internecie.

W drugiej kolejności popracuj nad opisem! Opis mówi im jeszcze więcej o Tobie niż zdajesz sobie z tego sprawę. Możesz więc wierzyć lub nie… ale każdy wyraz i każda literka zostanie dokładnie przez nie przestudiowana! Na ich podstawie zostanie dokonana ocena całego Twojego profilu a tym samym Ciebie. Przecież zależy Ci na jak najlepszej ocenie, więc chyba warto poświęcić trochę czasu na opis – prawda?

Ostatni element to rozmowa i przesyłane wiadomości typu „private”. Kategorycznie unikaj szablonowych tekstów na podryw oraz wielokrotnego powielania tych samych wiadomości do różnych dziewczyn. Hurt zamień na jakość i indywidualność. Ilość na precyzję oraz wyjątkowość każdego zdania. Bezwzględnie przestrzegaj też zasady kultury osobistej i ortografii a sukces murowany nie tylko na portalach, ale także w każdej komunikacji z wykorzystaniem sms’ów czy internetowych czatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *